Timinka.cz

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky
DEKORACE Z CUKRU A ČOKOLÁDY, ŠKOLA MODELOVÁNÍ A MALOVANÍ, AIRBRUSH, KURZY ZDOBENÍ DORTŮ

Zdobení dortů čokoládou, čokotransfer, čokolína

 

Kurz zdobení dortů čokoládou, práce s čokotransferem, čokolínou, ozdoby z čokolády

Naučíte se: pravidla pro práci s čoko polevami, jednoduché ozdoby a obrázky, výroba obkladu, modelování z čokolíny, práce s čokotransferem, 3D čokoládouvé ozdoby, kompletní nazdobení doneseného dortu

V ceně kurzu dostanete: všechny potřebné suroviny ke zdobení, čoko polevy (bílá, mléčná, hořká - Master Martini), čokotransfer, čokolína, občerstvení (nealko nápoje, káva, čaj)

Zapůjčíme Vám: všechny potřebné pomůcky

Vezměte si s sebou: dort, který na konci kurzu nazdobíte (slabě pomazaný krémem), podložku (silikonový vál), váleček, nůžtičky, krabička na hotové výrobky, přezůvky (pokud něco z toho nemáte, je možné si na kurzu zapůjčit nebo zakoupit, po předchozí domluvě). 

Cena a podmínky kurzu:

Kurzovné se liší podle místa konání kurzu ... kurz v naší Výtvarné dílně (Kačice, okres Kladno) stojí 990,-Kč, kurz v jiném místě 1190,-Kč. Podmínkou pro konání kurzu je minimální účast ... v naší Výtvarné min 4 osoby, kurz v jiném místě min 6 osob, individuální kurzy po dohodě. V přihlašovacím e-mailu prosím uveďte: jméno a příjmení, datum kurzu, na který se hlásíte, kontakt (nejlépe telefon a e-mail). Přihláška je závazná a plně platná pouze na základě úhrady plné částky, stornovat lze za těchto podmínek: odhlášení nejpozději 1 týden před termínem kurzu ... vrácení celé částky,  odhlášení později než 1 týden před termínem kurzu ... storno poplatek 400,-, při neomluvené neúčasti na kurzu kurzovné propadá. Podmínky pro platbu obdržíte e-mailem po potvrzení Vašeho místa v kurzu. 

Kurzy objednávejte e-mailem