Timinka.cz

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky
DEKORACE Z CUKRU A ČOKOLÁDY, ŠKOLA MODELOVÁNÍ A MALOVANÍ, AIRBRUSH, KURZY ZDOBENÍ DORTŮ

Zdobení cupcaků, modelování jednoduchých zvířátek

Kurz zdobení cupcaků, modelování jednoduchých zvířátek

Naučíte se: orientace v potahovacích hmotách, recepty na výrobu domácí potahovky, barvení hmoty, pravidla pro práci s hmotou, základní zdobení máslovým krémem, ploché obrázky (obličej, zvířátka - kočka, prasátko, ovečka, angry birds), modelování jednoduchých figurek - zvířátek (zajíček, ovečka, kočička, pejsek, medvěd)

V ceně kurzu dostanete: všechny potřebné suroviny ke zdobení, máslový krém, profesionální potahovací a modelovací hmota Smartflex Velvet, 4ks upečených nenazdobených cupcaků, občerstvení (nealko nápoje, káva, čaj)

Zapůjčíme Vám: všechny potřebné pomůcky (žehlička, vykrajovátka, silikonové formy, žilkovače), gelové barvy k obarvení hmot, prachové a tekuté barvy pro dokončení detailů 

Vezměte si s sebou: cca 6-10ks upečených nenazdobených cupcaků, podložku (silikonový vál), váleček, nůžtičky, krabička na hotové výrobky, přezůvky (pokud něco z toho nemáte, je možné si na kurzu zapůjčit nebo zakoupit, po předchozí domluvě). Všechny ozdobené cupcaky si odnesete domů.

Cena a podmínky kurzu:

Kurzovné se liší podle místa konání kurzu ... kurz v naší Výtvarné dílně (Kačice, okres Kladno) stojí 990,-Kč, kurz v jiném místě 1190,-Kč. Podmínkou pro konání kurzu je minimální účast ... v naší Výtvarné min 4 osoby, kurz v jiném místě min 6 osob, individuální kurzy po dohodě. V přihlašovacím e-mailu prosím uveďte: jméno a příjmení, datum kurzu, na který se hlásíte, kontakt (nejlépe telefon a e-mail). Přihláška je závazná a plně platná pouze na základě úhrady plné částky, stornovat lze za těchto podmínek: odhlášení nejpozději 1 týden před termínem kurzu ... vrácení celé částky,  odhlášení později než 1 týden před termínem kurzu ... storno poplatek 400,-, při neomluvené neúčasti na kurzu kurzovné propadá. Podmínky pro platbu obdržíte e-mailem po potvrzení Vašeho místa v kurzu. 

Kurzy objednávejte e-mailem