Timinka.cz

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky
DEKORACE Z CUKRU A ČOKOLÁDY, ŠKOLA MODELOVÁNÍ A MALOVANÍ, AIRBRUSH, KURZY ZDOBENÍ DORTŮ

Modelování reliéfního obrázku a dortových dekorací

Kurz modelování reliéfního obrázku

Naučíte se: Orientace v modelovacích hmotách, barvení hmoty, pravidla pro práci s hmotou, příprava a rozvržení motivu, princip skládání reliéfu, stavba obrázku krok za krokem, detaily, príprava podkladu. Ukázky figurek najdete v galerii Sladká dílna.

Během kurzu vyrobíme jedn jednodušší reliéf z barvené hmoty (například jako kovbojka nebo čarodějnice) a jeden složitější z bílé hmoty (viz Tyranosaurus.)

V ceně kurzu dostanete: modelovací podložku, modelovací a potahovací hmotu Smartflex, občerstvení (nealko nápoje, káva, čaj, svačina)

Zapůjčíme Vám: všechny potřebné pomůcky, gelové barvy k obarvení hmot, prachové a tekuté barvy pro dokončení detailů figurky, airbrush

Vezměte si s sebou: podložku, malý váleček, nůžtičky, mini kostice, silikonové štětce, krabička na hotové výrobky
(pokud něco z toho nemáte, je možné si na kurzu zapůjčit nebo zakoupit, po předchozí domluvě)

Cena a podmínky kurzu:

Kurzovné se liší podle místa konání kurzu ... kurz v naší Výtvarné dílně (Kačice, okres Kladno) stojí 1.190,-Kč, kurz v jiném místě 1.390,-Kč. Podmínkou pro konání kurzu je minimální účast ... v naší Výtvarné min 4 osoby, kurz v jiném místě min 6 osob, individuální kurzy po dohodě. V přihlašovacím e-mailu prosím uveďte: jméno a příjmení, datum kurzu, na který se hlásíte, kontakt (nejlépe telefon a e-mail). Přihláška je závazná a plně platná pouze na základě úhrady plné částky, stornovat lze za těchto podmínek: odhlášení nejpozději 1 týden před termínem kurzu ... vrácení celé částky,  odhlášení později než 1 týden před termínem kurzu ... storno poplatek 400,-, při neomluvené neúčasti na kurzu kurzovné propadá. Podmínky pro platbu obdržíte e-mailem po potvrzení Vašeho místa v kurzu. 

Kurzy objednávejte e-mailem