Timinka.cz

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky
DEKORACE Z CUKRU A ČOKOLÁDY, ŠKOLA MODELOVÁNÍ A MALOVANÍ, AIRBRUSH, KURZY ZDOBENÍ DORTŮ

Kurz pokročilé práce s airbrushem a malování na dorty

Kurz pokročilé práce s airbrushem a malování na dorty

Naučíte se: informace o barvách a možnostech zdobení, přenášení motivu, pokročilé míchání barev a jejich odstínů, pokročilá práce se štětcem, stavba kompozice a návrh dortu, malování složitějšího obrázku, loga, stínování, práce s AB(airbrush) pistolí. Kompletní nazdobení dortu (makety) dle vzoru nebo vlastního návrhu. Ukázky malovaných dortů najdete v galerii Sladká dílna

V ceně kurzu dostanete: maketa dortu z polystyrenu pro finální zdobení (potažená Smartflexem), potřebná modelovací a potahovací hmoty pro dokončení motivu, občerstvení (nealko nápoje, káva, čaj)

Zapůjčíme Vám: gelové a tekuté barvy pro malování, ukázka prachových barev, šablony a předlohy, barvy pro airbrush, airbrush pistole (zapůjčení je nutno dohodnout předem pro omezený počet přístrojů)

Vezměte si s sebou: podložka + váleček na potahovací hmotu (není nutné), přezůvky, vlastní airbrush (není podmínkou - lze po dohodě na kurzu zapůjčit nebo zakoupit, vždy je nutno dohodnout předem), otočný stojan, pokud nechcete zdobit maketu, doneste si potažený dort

Cena a podmínky kurzu:

Kurzovné se liší podle místa konání kurzu ... kurz v naší Výtvarné dílně (Kačice, okres Kladno) stojí 1.390,-Kč, kurz v jiném místě 1.590,-Kč. Podmínkou pro konání kurzu je minimální účast ... v naší Výtvarné min 4 osoby, kurz v jiném místě min 6 osob, individuální kurzy po dohodě. V přihlašovacím e-mailu prosím uveďte: jméno a příjmení, datum kurzu, na který se hlásíte, kontakt (nejlépe telefon a e-mail). Přihláška je závazná a plně platná pouze na základě úhrady plné částky, stornovat lze za těchto podmínek: odhlášení nejpozději 1 týden před termínem kurzu ... vrácení celé částky,  odhlášení později než 1 týden před termínem kurzu ... storno poplatek 400,-, při neomluvené neúčasti na kurzu kurzovné propadá. Podmínky pro platbu obdržíte e-mailem po potvrzení Vašeho místa v kurzu. 

Kurzy objednávejte e-mailem