Timinka.cz

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky
DEKORACE Z CUKRU A ČOKOLÁDY, ŠKOLA MODELOVÁNÍ A MALOVANÍ, AIRBRUSH, KURZY ZDOBENÍ DORTŮ

Malování na dorty pro začátečníky

Kurz malování na dorty pro začátečníky + základy práce s airbrushem 

Naučíte se: informace o barvách a možnostech zdobení, přenášení motivu, základy míchání barev, základy práce se štětcem, malování jednoduchého obrázku, nápisu, základy práce s AB(airbrush) pistolí, práce se šablonami, výroba šablon. Kompletní nazdobení dortu (makety) dle vzoru nebo vlastního návrhu. Ukázky malovaných dortů najdete v galerii Sladká dílna. Práci s pistolí airbrush bude věnována cca polovina kurzu!

V ceně kurzu dostanete: základní sada pomůcek potřebných pro malování na dorty (štětce, paletka, pauzák, folie...), maketa dortu z polystyrenu pro finální zdobení (potažená Smartflexem), občerstvení (nealko nápoje, káva, čaj)

Zapůjčíme Vám: všechny potřebné pomůcky, gelové a tekuté barvy pro malování, ukázka prachových barev, šablony a předlohy, barvy pro airbrush, airbrush pistole (zapůjčení je nutno dohodnout předem pro omezený počet přístrojů)

Vezměte si s sebou: podložka + váleček na potahovací hmotu (není nutné), cca 200g potahovací hmoty (ideálně Smartflex, Formix, WI, ne pravý nebo domácí mléčný marcipán!), přezůvky, vlastní airbrush (není podmínkou - lze po dohodě na kurzu zapůjčit nebo zakoupit, vždy je nutno dohodnout předem), otočný stojan (není podmínkou, ale usnadní práci s pistolí), pokud nechcete zdobit maketu, doneste si potažený dort

Cena a podmínky kurzu:

Kurzovné se liší podle místa konání kurzu ... kurz v naší Výtvarné dílně (Kačice, okres Kladno) stojí 1400,- (všední dny) - 1600,- (víkend). Podmínkou pro konání kurzu je minimální účast ... v naší Výtvarné min 4 osoby, kurz v jiném místě min 6 osob, individuální kurzy po dohodě. V přihlašovacím e-mailu prosím uveďte: jméno a příjmení, datum kurzu, na který se hlásíte, kontakt (nejlépe telefon a e-mail). Přihláška je závazná a plně platná pouze na základě úhrady plné částky, stornovat lze za těchto podmínek: odhlášení nejpozději 1 týden před termínem kurzu ... vrácení celé částky,  odhlášení později než 1 týden před termínem kurzu ... storno poplatek 400,-, při neomluvené neúčasti na kurzu kurzovné propadá. Podmínky pro platbu obdržíte e-mailem po potvrzení Vašeho místa v kurzu. 

Kurzy objednávejte e-mailem